Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas!

Zapraszamy do rejestracji i udziału na forum :-)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weekendowa awaria
Cześć.

Pewnie sami widzieliście co działo się z naszym forum w weekend. Przyczyna utrudnień jest niezależna od administracji forum. Hosting Proserwer na którym mamy forum jest dosyć nieodpowiedzialny. Na dziś mamy kopię strony z nocy czwartku na piątek. Nowszych wpisów raczej nie będzie. Jeśli macie możliwość, prosimy o ponowne dodanie wpisów.

Jeśli chodzi o akcję puzzle, niestety nie możemy odzyskać wpisów z soboty. Zrobimy na weekend dwie akcje.

Przepraszamy za niedogodności, choć jeszcze raz podkreślamy, że niestety nie mogliśmy nic zrobić.

Niebawem rozejrzymy się nad innym miejscem na forum.

Uwaga: kawałek czatu jest zachowany, bo był na niezależnym serwerze.
Odpowiedz
Piotrekkk, ja pamiętam wyniki z soboty.
Klaudiaira 38 sekund - wpis pierwszy
ja, czyli Kaminari 38 sekund - wpis drugi
Grzybiarz85 37 sekund - wpis trzeci
Kaminari
UID: alone.bb7d406b791bb11f

mushroom-hunt.com
Odpowiedz
Tylko wiesz, forum było częściowo niedostępne od ok 19 w sobotę, a czas był do 22. Dlatego chciałbym, abyśmy to powtórzyli - aby było sprawiedliwie.
Odpowiedz
OK! Twoja decyzja i będzie jak zadecydujesz. Ale jakoś nikt inny więcej się "nie szarpał", wpis Grzybiarza był dodany już po 19.
Kaminari

mushroom-hunt.com
Odpowiedz
Problematyczny jest czas 38 sekund. Bo i na w serwisie z puzzlami RIP ma taki wynik. Być może ktoś wcale nie zaczął. Zróbmy na nowo, będzie fair.
Odpowiedz
Ale RIP555 nie dodał wpisu, układał, czas mu malał, zaczynał chyba od 44 sekund. Ale jego wpisu nie było. Był Klaudiairy, mój i Grzybiarza.
To robimy na nowo!!
Kaminari

mushroom-hunt.com
Odpowiedz
Piotrku, jak będzie zatem z nagrodami? Pisałeś kiedyś, że pula jest nieprzekładalna pomiędzy tygodniami. Uda się tym razem "wyszarpać" od TSG podwójną stawkę?
greta1977
Portal: mushroom-hunt.com
UID: alone.f8f93a35d6ba0d95
Odpowiedz
Tak. Będzie łącznie 400 sztabek.
Odpowiedz
No, ale jak będzie z nagradzanymi? Czy wygrywający np. w puzzlach będą mogli wygrać też w opowiadaniu?!
Kaminari

mushroom-hunt.com
Odpowiedz
A jak wolicie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości