Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas!

Zapraszamy do rejestracji i udziału na forum :-)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusje
Chcę przeprosić za powtórzone swoje zdjęcie 4 i 5 licząc od poziomej linii rozdzielającej są takie same! Przepraszam, wynikło to z podwójnego wstawiania. Pokręciło mi się!! Jeśli teraz wyedytuję żeby wykasować jedno z nich to już mi nie wstawi wszystkiego i musiałabym wszystko skasować i wstawić od nowa żeby skorzystać z interwału antyfloodowego.   Płacz
Ale  sprawdzając swoje zdjęcia ...

Greta, przepraszam od razu jeśli się mylę (!) ale mam wrażenie, że powtarzasz  zdjęcia tych samych kwiatów po dwa razy. Np. zdjęcie piwonii - tylko kadrowanie trochę inne, liliowce, pięciornik, tojeść i słonecznik - naprawdę przepraszam jeśli to był Twój celowy zamysł!
Kaminari
UID: alone.bb7d406b791bb11f

mushroom-hunt.com
Kaminari, wszystko jest zgodnie z moim zamysłem i moją koncepcją zdjęć, nie wykraczającą poza regulamin konkursu. Wbrew pozorom to ten sam gatunek rośliny, ale rosnący na innych stanowiskach.
greta1977
Portal: mushroom-hunt.com
UID: alone.f8f93a35d6ba0d95
(16.06.2017, 19:38)greta1977 napisał(a): Kaminari, wszystko jest zgodnie z moim zamysłem i moją koncepcją zdjęć, nie wykraczającą poza regulamin konkursu. Wbrew pozorom to ten sam gatunek rośliny, ale rosnący na innych stanowiskach.

No, porównałam dwa zdjęcia piwonii i nie wydaje mi się aby "rosły na innych stanowiskach" - to to samo zdjęcie inaczej kadrowane (poziomo/pionowo) ze zdjęcia bazowego Wystarczy porównać cień na kartce.
[Obrazek: OPuf1lsl.jpg][Obrazek: 8foad1Rl.jpg]

Oczywiście - poza ramy konkursu nie wykroczyłaś!
Kaminari

mushroom-hunt.com
Kaminari, nie rozumiem, czemu ma służyć tak dogłębna analiza moich zdjęć - nawet nie będę snuła przypuszczeń. I nie jest to zaproszenie do dalszej dyskusji, tylko bardziej asertywne wyrażenie prośby o zaprzestanie krytykowania moich prac na forum. Wydaje mi się, że niepisana zasada panująca tutaj nakazuje zatrzymywanie dla siebie niepochlebnych ocen, dotyczących twórczości innych Uczestników, od czego wyjątkiem są Twoje komentarze w stosunku do moich dokonań.
Powtórzę po raz kolejny: forum to istnieje po to, aby się dobrze bawić oraz móc od czasu do czasu zdobyć trochę sztabek, nie jest analizatornią.
Pozdrawiam
greta1977
Nic nie poradzę na "skrzywienie zawodowe". Nauczono mnie czytania ze zrozumieniem i uważnego oglądania tego na co patrzę i wyciągania wniosków z tego co widzę. Kłania się ponad 37 lat pracy jako "pracownik naukowo-badawczy".
Kaminari

mushroom-hunt.com
Szkoda tylko, że owo "skrzywienie" w ramach tego forum skupia się wyłącznie na mnie ...
greta1977
Wyodrębniłem wątek na dyskusje.
Bym się wypowiedział ale niestety nie znam się na kwiatkach Język
... ale może w na przełomie lipca i sierpnia też jakieś zdjęcia będę wstanie wrzucić
Grzybiarz85 | UID: alone.9330cfc0a3f2858a | mushroom-hunt.com
(17.06.2017, 15:07)greta1977 napisał(a): Szkoda tylko, że owo "skrzywienie" w ramach tego forum skupia się wyłącznie na mnie ...

Nie tylko, np. https://nagrzyby2.fansite.xaa.pl/thread-102-page-4.html i  https://nagrzyby2.fansite.xaa.pl/thread-102-page-5.html  akurat dyskutowałam z *goodman'em.
Kaminari

mushroom-hunt.com
Kończąc definitywnie - przynajmniej jeśli o mnie chodzi - udział w tej shitstorm mogę stwierdzić tylko tyle: też mam porządne wykształcenie uniwersyteckie, kilka podyplomówek i zawód, wymagający "czytania ze zrozumieniem i uważnego oglądania tego na co patrzę i wyciągania wniosków z tego co widzę". Tak, też potrafię oceniać to, co zobaczę i przeczytam, ale tutaj tego nie robię. Nie widzę sensu dyskredytowania innych przez wytykanie domniemanych usterek czy błędów (czymś innym jest, oczywiście, naginanie lub łamanie regulaminu). A po prostu brzydzę się kierowaniem krytycznych uwag wciąż w stronę tej samej osoby, bo nie ma możliwości, by w takiej sytuacji uniknąć posądzeń o osobiste animozje (nie mylę się - pracownik naukowo-badawczy powinien być obiektywny - prawda?). Przykładów i linków przytaczać nie będę, szkoda mi na to czasu. Mam mnóstwo innych obowiązków i pomysłów na spędzanie czasu poza tym forum.
Dlatego nie ma sensu wysilać się - każdy kolejny wpis, pokazujący, jak wiele zrobiłam błędów i niedociągnięć, będę ignorowała. Nie uczestniczę tu w warsztatach literackich ani fotograficznych, tylko w amatorskich konkursach.
Pozostaje mi tylko analiza rzeczywistych (prawdopodobnych) motywów takiego - kolokwialnie mówiąc - czepiania się mnie, ale, jak wiele innych przemyśleń, zachowam ją dla siebie.
greta1977

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości