Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas!

Zapraszamy do rejestracji i udziału na forum :-)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusje - II Superowy Turniejek Pchełkowy im. Hani
Jako że powoli zbliża się Majówka więc powoli można zacząć zastanawiać się nad drugą edycją STP (SuperowyTurniejekPchełkowy) im. Hani
ogólnie wygląda to tak że majówka wypada od soboty 29.04 do środy 3.05 ... potem ewentualnie jest jeszcze weekend 6-7.05.17r. Tak więc moje pytania:
1) Ile tórniejów w ramach STP 3? 4? może inna liczba
2) Liczymy sumę punktów turniejowych (np: 618 w lesie 13 + 1442 w Borowikach + 482 w 14 + 906 w kaniowym = 3448)? A może tak jak w turnieju świątecznonoworocznym najgorszy wynik odrzucamy i robimy klasyfikację na podstawie miejsc zajmowanych w poszczególnych turniejach
3) Jakie terminy poszczególnych Turniejów?
4) I czy w ogóle jesteście zainteresowani?
5) Inne uwagi, sugestie, pomysły

Czekam na wasze opinie Uśmiech
Grzybiarz85 | UID: alone.9330cfc0a3f2858a | mushroom-hunt.com
Odpowiedz
A to na majówkę chcesz turniej, a nie na Wielkanoc? Na majówkę może fotki?
Kaminari
UID: alone.bb7d406b791bb11f

mushroom-hunt.com
Odpowiedz
Oj, tam, fotki mogą być tydzień później, przecież pstrykać można już w majówkę. W Wielkanoc pewnie wiele osób będzie miało obowiązki rodzinne. Poza tym w zeszłym roku wydłużony termin dobrze zrobił jakości zdjęć Uśmiech
greta1977
Portal: mushroom-hunt.com
UID: alone.f8f93a35d6ba0d95
Odpowiedz
Zależy jak będziemy tę majówkę liczyli, bo: 29 kwiecień to sobota i 30 niedziela, potem 1 maj jest w poniedziałek, potem 3 maja - środa, 6 maja sobota, 7 maja niedziela.
Więc czy za weekend turniejowy chcecie liczyć już od 29 kwietnia do środy 3 maja?  Czy właśnie ten  majowy tydzień od 1 do 7 mamy na focenie, a 29-30 coś grzybowego/zbieraniowego.

W sumie to żadna różnica, ale dobrze by było się na coś nastawić po prostu.
Kaminari

mushroom-hunt.com
Odpowiedz
Jeśli wspomniany turniej się odbędzie to kończył by się 7 maja - i sztabki wysyłane 9/10 maja, więc weekend + 1 maja mógłby być na fotki (a sztabki by były pewnie we wtorek 2.05), Rok temu też turniej był w majówkę, bo w Wielkanoc są de facto tylko 3 dni - i wszyscy mają hyzia na punkcie sprzątania / gotowania
Odpowiedz
No i wszystko można pogodzić bez problemu. Grzybiarzu, zaproponuj konkretne terminy, a chętni zawsze się znajdą (marudni też, ale "jeszcze się taki nie narodził ...")
greta1977
Portal: mushroom-hunt.com
UID: alone.f8f93a35d6ba0d95
Odpowiedz
Na razie czekam na propozycje chętnych i marudnych Oczko
Odpowiedz
Greta, ja nie marudzę a przedstawiam swój punkt widzenia, tak jak w zwykłej "słownej" rozmowie - to normalna dyskusja. Wymiana poglądów była bardzo potrzebna choćby ostatnio, przed "wyrazowym" konkursem.  
Mnie turniej i tak NIC nie obchodzi bo w nim udziału nie wezmę, fotki mogę robić kiedy mi przyjdzie ochota i pomysł więc też mi wszystko jedno. Piszę gwoli uściślenia żeby potem nie odzywały się głosy, "że przecież ....". Akurat tak nietypowo w kalendarzu się w tym roku układa.

Rozwiązanie zaproponowane przez Grzybiarza chyba by się sprawdziło. 
Czyli fotki 29,30.04 oraz 1.05, turniej 3.05 do 7.05 czy tak?
Kaminari

mushroom-hunt.com
Odpowiedz
Turniej to pewnie byłby od 29.04, ale rozstrzygnięcie 7.05 więc w terminie 29.04-1.05 można niezależnie od tego robić inny konkurs, np. fotograficzny
Odpowiedz
No, to proponuję zrobić konkurs foto "w tydzień PO" , tzn. 13-14 maj. Jest więcej imprez, mamy więcej dni wolnych do zagospodarowania (dłuuugachna majówka) jeśli ktoś np. chciałby gdzieś wyjechać i tam robić fotki byłoby mu lepiej czasowo.

A 29-30 kwietnia coś innego "zwykłego".
Kaminari

mushroom-hunt.com
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości