Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas!

Zapraszamy do rejestracji i udziału na forum :-)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 leśnych pokemonów ...
#1
Na prośbę Grety:

Jest 5 potężnych leśnych pokemonów

1) pokemon zamrażacz - nic nie daje jeśli chodzi o efektywność zbierania, zatrzymuje jedynie czas
2) pokemon kompas - potężny pokemon sprawiający że wszystkich grzybów jest w lesie 2 razy więcej (i co za tym idzie można zdobyć za ich zebranie 2 x więcej punktów
3) pokemon koniczynka - młodszy braciszek pokemona kompasa daje 2 razy więcej grzybów w lesie ale tylko tych najwyżej punktowanych w danym lesie (doświadczony zbieracz leśnych pokemonów powinien wiedzieć o które grzyby chodzi)
4) pokemon duży grzyb - legendarny pokemon sprawiający że grzyby są średnio 2 razy cięższe (ale to działa tylko na wysokich koncentracjach lub koncentracji 0), na niskich koncentracjach pokemon ten jest bezużyteczny
5) pokemon EXP - najpotężniejszy z pokemonów - sprawia że każdy zebrany grzyb daje 3x więcej pk EXP

Najlepiej używać ich wszystkich lub 4 bez zamrażacza na koncentracji 0 w borowikach lub kaniach, uzyskuje się wtedy najwięcej pk EXP

Dodatkowo leśny zbieracz pokemonów powinien posiąść umiejętność zebrania wszystkich grzybów w lesie (dodatkowe +25% pk EXP)

Zbieracz pokemonów powinien zaopatrzyć się też w legendarne wyposażenie zbieracza leśnych pokemonów - 3 miotełki grzybiarza zwiększają one liczbę pk EXP o 10% (najtańsza), 25% i 50% (łącznie 85%)

♪ Pokemon - Czy już wszystkie masz? ♫
Grzybiarz85 | UID: alone.9330cfc0a3f2858a | mushroom-hunt.com
Odpowiedz
#2
No, nie wytrzymałam ... przepraszam!

Grzypowy pokemon

1. PARAS - Ten insekt żyje w lasach i jaskiniach, żywi się sokami drzew i roślin. Na jego grzbiecie rosną grzyby, które mogą wydzielać toksyczne substancje. 
   
2. PARASECT - Mało kto wie, że Parasect nie jest zwykłą ewolucją - to już nie zwyczajny insekt. Kontrolę nad nim w zupełności przejął grzyb tochukaso, a sam owad to tylko bezwolna skorupa. 
   
Kaminari
UID: alone.bb7d406b791bb11f

mushroom-hunt.com
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości