Znajdź nas! Dołącz do naszej grupy na nk! Polub nas!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Planowanie akcji na przyszłość
Czekam na Wasze propozycje Uśmiech

26-28.03 - czy robimy coś na święta?
2-3.04
9-10.04
16-17.04
23-24.04
30.04-1.05 - tu najprawdopodobniej będzie przerwa
Odpowiedz
(19.03.2016, 17:54)Piotrekkk napisał(a): Czekam na Wasze propozycje Uśmiech

26-28.03 - czy robimy coś na święta?
2-3.04 Krzyżówka Na grzyby wiosenna
9-10.04
16-17.04
23-24.04
30.04-1.05 - tu najprawdopodobniej będzie przerwa
Odpowiedz
nie ma ruchu na tym wątku to coś skrobnę :
~ 2 - 3. 04 ~ krzyżówka ( jak pisała Iwonaizabela )
~ 9 - 10. 04 ~ zbieranie grzybów w wybranym lesie na jak największą ilość ( ale proponuję skrócić czas z 24 h do 12 h )
~16 - 17. 04 ~ puzzle
~23 - 24. 04 ~ akcja spiżarnia
~30. 04 - 1. 05 ~ przerwa

Uśmiech
andzia2607  Uśmiech  UID : alone.512c357e22e77903 Uśmiech  portal : mushroom-hunt.com
Odpowiedz
~30. 04 - 1. 05 (albo 3.05)~ może opowiadanko ... bo będzie trochę wolnego Uśmiech
a poza tym to mi obojętne
Grzybiarz85 | UID: alone.9330cfc0a3f2858a | mushroom-hunt.com
Odpowiedz
Obiecałam się odezwać lecz czasu coś mało było na myślenie Uśmiech To niechże i tak będzie, jak proponuje Andzia! Później bym miała jeszcze jeden pomysł literacki, ale to w swoim czasie. Popieram Grzybiarza, jeśli to nie kłopot (i w ramach bonusu - bez ograniczeń?)
greta1977
Portal: mushroom-hunt.com
UID: alone.f8f93a35d6ba0d95
Odpowiedz
(29.03.2016, 19:41)greta1977 napisał(a): Popieram Grzybiarza, jeśli to nie kłopot (i w ramach bonusu - bez ograniczeń?)

Nie bardzo rozumiem - jak to bez ograniczeń? Jakich? Czy miało by to oznaczać, że niezależnie od tego kto i kiedy wygrywał może pisać? 
Jeśli takie miało by być znaczenie to akurat mnie się to nie podoba. Jeśli będzie ograniczenie możliwości wygrywania (tzn. tak raz za razem) to zawsze i na stałe a nie od przypadku do przypadku - bo jednak Ci co czekają na jakieś konkretne akcje (np. literackie) będą pokrzywdzeni. Jeśli ma być plan to trzeba się zdecydować w czym bierzemy udział!!
Tym bardziej, że właśnie po to go tworzymy żeby była możliwość zaplanowania sobie zabawy. 
Tylko Piotrekkk musi zadecydować jakie będą reguły !
Kaminari
UID: alone.bb7d406b791bb11f

mushroom-hunt.com
Odpowiedz
Tak, chodziło mi dokładnie o to, żeby każdy mógł pisać opowiadanie. Już tłumaczę dlaczego:
1. Byłby to konkurs ponadplanowy - "wymuszony" na Piotrku przez forumowiczów.
2. Aby uniknąć sytuacji podobnej jak przy ostatnim opowiadaniu - tylko trzy zgłoszenia. Liczba forumowych pisarzy jest ograniczona, rzadko pojawia się ktoś nowy z godną nagrodzenia pracą, dlatego może warto dać szansę wykazania się wszystkim utalentowanym literacko graczom.
Oczywiście, decyzja należy tylko do admina.
Czasem Ci, Piotrku, współczuję konieczności godzenia sprzecznych poglądów Uśmiech
greta1977
Odpowiedz
Uważam to za skrajnie bezsensowne i niesprawiedliwe - nawet jako pomysł!
Jeden nie zbiera grzybów na ilość - drugi nie pisze opowiadanek albo nie układa krzyżówek - pomysł z rotacją miał (jeśli dobrze rozumiem Piotrkkka) wyrównać szanse i zmobilizować nowych a nie promować starych graczy którzy właściwie "mogą wszystko" - jak np. Grzybiarz85 który jest graczem absolutnie uniwersalnym i może wybierać sobie dowolnie w co będzie się bawił, bo jest dobry we wszystkim!!
Jeśli ma być jakaś rotacja to nie może być wyjątków. Bo wtedy motywowanie nowych piszących się nie uda a do tego będzie to niesprawiedliwe wobec takich jak np. ja - nie biorę w udziału w "zbieraniu grzybów na czas" i nie będę układać puzzli, akcja spiżarnie też nie dla mnie! Wycofałam się już z kilku akcji. Jeśli byłaby zachowana rotacja (nie można wygrywać sztabek w konkursach pod rząd) szanse takich jak ja będą o wiele większe w wybranych zadaniach chociaż też nie do końca, bo może się nagle okazać, że wsztscy zdecydują się na akcję literacką a nikt "nie będzie klikał grzybów". 
Chyba że po prostu chodzi o to aby podzielić sztabki pomiędzy określonych graczy! Bo larum się zrobiło w bardzo określonym momencie.
Do tego co to ma znaczyć : "Byłby to konkurs ponadplanowy - "wymuszony" na Piotrku przez forumowiczów." Greta1977: już raz pisałam (na chacie!) - pisz tylko za siebie - nie za innych, szczególnie za mnie!
I OD RAZU MÓWIĘ - JA NICZEGO NA PIOTKKKU NIE WYMUSZAM I NIE ZGADZAM SIĘ ABY TO MIAŁ BYĆ KONKURS PONADPLANOWY!
To powinien być normalny konkurs wchodzący w "plan miesięczny"! a nie żaden "ponadplanowy" - wszystkie (jeśli Piotrekkk się na taki plan zgodzi) będą "planowe".
I jeszcze jedno - co to za określenie: " Później bym miała jeszcze jeden pomysł literacki, ale to w swoim czasie. " Jeśli piszemy plan a userzy mają się decydować w czym będą brali udział muszą wiedzieć na co się decydują!! W ciemno tego zrobić nie można, bo już wiemy na haiku (albo na coś równie wymyślnego np. skomponowanie piosenki, albo trenu) wielu chętnych też znowu nie będzie i będzie płacz i lament i wrzask że piszących mało i może niech biorą udział wszyscy ....!
Kaminari
UID: alone.bb7d406b791bb11f

mushroom-hunt.com
Odpowiedz
Kaminari: bądź uprzejma nie atakować mnie personalnie, bo ja tego na razie nie robię! Pisząc o udostępnieniu opowiadania dla wszystkich na pewno nie walczę o pewną wygraną dla siebie, raczej zmniejszam własne szanse. Nie wiem poza tym, kiedy w bieżącym temacie wypowiadałam się za Ciebie - odniosłam się do pomysłu Grzybiarza. Piotrek nie planował w tym tygodniu akcji, skoro więc Grzybiarz poprosił, a ja poparłam, to chyba jest jakaś forma presji.
Przepraszam, że Cię nieświadomie uraziłam, grzecznościowo dziękując za Piotrkowe życzenia na Dzień Kobiet, inne użytkowniczki nie miały zastrzeżeń co do mojej wypowiedzi.
Skoro nie napisałam o moim pomyśle, to chyba logiczne, że nie będzie on na ten miesiąc.
Myślałam, że to forum to miejsce na wymianę pomysłów i poglądów, szkoda, że atmosfera się skwasiła.
I na koniec: zaproponuj raz coś własnego, bo do tej pory najlepiej wychodzi Ci krytykowanie czyichś pomysłów.
greta1977
Odpowiedz
Dla mnie nie ma różnicy czy planowy czy ponad planowy, ale jak miałby być konkurs pisarski to to jest najlepszy termin (znaczy ten obejmujący majówkę, nawet jeśli sztabki byłyby na kontach tydzień później) bo byłby czas na wymyślenie i napisanie czegoś.

A że to tylko zabawa to nie ma sensu się kłócić o takie bzdurki jak to czy to ma być jakiś konkurs na nadzwyczajnych zasadach czy nie Uśmiech
Grzybiarz85 | UID: alone.9330cfc0a3f2858a | mushroom-hunt.com
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości